
Мідна труба 3/4" бухта 50 метрів.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мідна труба із зовнішнім діаметром 3/4" (19,00 мм.) бухта довжиною 50 м. Застосовується для з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоку в кондиціонуванні, так само може використовуватися в холодильному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алексинский завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для холодопостачання |
| Стан виробу | Нове |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Товщина стінки труби | 0.8 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
- Ціна: 20 550 ₴/бухта

