
Мідна труба 5/8" бухта 50 метрів.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мідна труба із зовнішнім діаметром 5/8" (15,88 мм.) бухта довжиною 50 м. Застосовується для з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоку в кондиціонуванні, так само може використовуватися в холодильному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алексинский завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Зовнішній діаметр | 15.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.2 мм |
| Товщина стінки труби | 0.8 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
- Ціна: 16 400 ₴/бухта

