
Мідна труба 3/8" бухта 30 метрів.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мідна труба із зовнішнім діаметром 3/8" (9,52 мм.) бухта довжиною 30 м. Застосовується для з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоку в кондиціонуванні, так само може використовуватися в холодильному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Довжина бухти | 30 м |
| Виробник | Алексинский завод кольорових металів |
| Вид труби | Безшовна |
| Перетин труби | Кругле |
| Стан виробу | Нове |
| Зовнішній діаметр | 9.52 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Тип труби | Холоднодеформована |
| Товщина стінки труби | 0.8 мм |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 5 230 ₴/бухта

