
Мідна труба 1/4" бухта 50 метрів.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мідна труба із зовнішнім діаметром 1/4" (6,35 мм.) бухта довжиною 50 м. Застосовується для з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоку в кондиціонуванні, так само може використовуватися в холодильному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алексинский завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 4.5 мм |
| Товщина стінки труби | 0.7 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
- Ціна: 5 250 ₴/бухта

